| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 81.00-81.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Top End |
| Material Type | Steel |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564112620 |
| Package Height | 13,00mm |
| Package Length | 196,00mm |
| Package Weight | 114.00g |
| Package Width | 190,00mm |