
€943.81
| Gewicht | 0.324 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.38mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.32-mm |
| Volume koepel | -13.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8600XX |
| Merk | Wiseco |