| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Taiwan |
| Diameter zuigerpengat | 0.0720in |
| Dikte | 0.9900in |
| pa_type | Spiral |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Hoogte verpakking | 6,00mm |
| Lengte verpakking | 145,00mm |
| Gewicht verpakking | 6.00g |
| Verpakking Breedte | 75,00mm |