| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | Taiwan |
| Piston Pin Hole Diameter | 0.0720in |
| Thickness | 0.9900in |
| pa_type | Spiral |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build to Stock |
| Package Height | 6,00mm |
| Package Length | 145,00mm |
| Package Weight | 6.00g |
| Package Width | 75,00mm |