| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Taiwan |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Dikte | 0.0310in |
| pa_type | Spiral |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564160737 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 5,08mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 90.72g |
| Verpakking Breedte | 50,80mm |