| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | Taiwan |
| Piston Pin Hole Diameter | 22.00mm |
| Thickness | 0.0310in |
| pa_type | Spiral |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564160737 |
| Image Info | These images are actual |
| Package Height | 5,08mm |
| Package Length | 76,20mm |
| Package Weight | 90.72g |
| Package Width | 50,80mm |