| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Positie | Bottom End |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564115720 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 278,00mm |
| Gewicht verpakking | 98.00g |
| Verpakking Breedte | 204,00mm |