| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | USA |
| Position | Bottom End |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564115720 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 14,00mm |
| Package Length | 278,00mm |
| Package Weight | 98.00g |
| Package Width | 204,00mm |