
€943.81
| Gewicht | 0.391 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.60mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.50mm |
| Volume koepel | -2.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9400XX |
| Merk | Wiseco |