| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 114.30mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - Top Type | DMB |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564240521 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 53,00mm |
| Lengte verpakking | 268,00mm |
| Gewicht verpakking | 582.00g |
| Verpakking Breedte | 139,00mm |