
€943.81
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 75.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 40.17mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -10.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 7500XX |
| Merk | Wiseco |