
€976.51
| Gewicht | 0.293 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 29.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.10-mm |
| Volume koepel | -14.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8125XX |
| Beroerte | 92.80mm |
| Merk | Wiseco |