| Gewicht | 0.16 kg |
|---|---|
| Coating | Chamfered |
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 63.50mm |
| Buitendiameter | 20.00mm |
| Wanddikte | 7.87mm |
| Merk | Trend Performance |
| GTIN | 00193564470881 |
| Hoogte verpakking | 21,00mm |
| Lengte verpakking | 72,00mm |
| Gewicht verpakking | 162.00g |
| Verpakking Breedte | 21,00mm |