| Gewicht | 0.156 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 63.50mm |
| Buitendiameter | 23.55mm |
| Wanddikte | 5.72mm |
| Merk | Trend Performance |
| GTIN | 00193564489210 |
| Hoogte verpakking | 111,00mm |
| Lengte verpakking | 346,00mm |
| Gewicht verpakking | 5350.00g |
| Verpakking Breedte | 255,00mm |