
€74.17
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Oliecoating | Non-chrome oil rails (for Nikasil compatibility) |
| Ringset - Olietype | 3 Piece Flex Vent |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede materiaal | Non-chrome oil rails (for Nikasil compatibility) |
| Ringset - Tweede type | Gapless |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Bovenmateriaal | AP steel |
| Ringset - Top Type | Conventional |
| Merk | Total Seal |
| Hoogte verpakking | 25,00mm |
| Lengte verpakking | 141,00mm |
| Gewicht verpakking | 58.00g |
| Verpakking Breedte | 146,00mm |