| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244670 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21.00/17.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 13.00mm |
| Binnendiameter Buiten | 18.00mm |
| Buitendiameter Binnen | 18.00mm |
| Veerconstante | 12.6 |