| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244620 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.50/15.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Veerconstante | 11.2 |