| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241797 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21mm / 17mmmm |
| Binnendiameter Binnen | 13.00mm |
| Binnendiameter Buiten | 18.00mm |
| Kit veer | SPR-TS25D |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 13.90mm |
| Open Druk | 205 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 18.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 25.00mm |
| Hoogte verpakking | 63,00mm |
| Lengte verpakking | 243,00mm |
| Gewicht verpakking | 1378.00g |
| Verpakking Breedte | 262,00mm |
| Retainer | RET-K20A3/TC25 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-VR624 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 80 @ 36.00 |
| Veerconstante | 12.6 |