| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241831 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 18.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 23.20mm |
| Kit veer | SPR-V2093/4 |
| Kit Veer Qty | 8 |
| Max. lift | 14.00mm |
| Open Druk | 192 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.90mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.40mm |
| Retainer | RET-021 |
| Retainer Aant. | 8 |
| Stoelzoeker | SEAT-VW8V-1 |
| Stoelzoeker Qty | 8 |
| Druk op zitting | 80 @ 33 |
| Veerconstante | 11.2 |