| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241737 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.00mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 14.40mm |
| Kit veer | SPR-A2095 |
| Kit Veer Qty | 20 |
| Max. lift | 13.60mm |
| Open Druk | 123 @ 10.5 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 20.60mm |
| Retainer | RET-TC50/T1 |
| Retainer Aant. | 20 |
| Stoelzoeker | SS-3021 |
| Stoelzoeker Qty | 20 |
| Druk op zitting | 54 @ 36.6 |
| Veerconstante | 6.7 |