| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245409 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-2081 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.25mm |
| Open Druk | 175 @ 12 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-TS60/MA2R |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SS-3025 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 59 @ 34.75 |
| Veerconstante | 9.6 |