| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241849 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.00mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 17.90mm |
| Kit veer | SPR-TU24 |
| Kit Veer Qty | 32 |
| Max. lift | 12.00mm |
| Open Druk | 130 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 24.50mm |
| Retainer | RET-TU24/T1 |
| Retainer Aant. | 32 |
| Druk op zitting | 80 @ 35 |
| Veerconstante | 5.0 |