| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242113 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.7mm / 19.5mmmm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1009 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 12.10mm |
| Open Druk | 277 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Hoogte verpakking | 63,00mm |
| Lengte verpakking | 244,00mm |
| Gewicht verpakking | 1568.00g |
| Verpakking Breedte | 165,00mm |
| Retainer | RET-TS60/T1-2 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 118 @ 33.60 |
| Veerconstante | 14.5 |