| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242048 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS2081 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 12.50mm |
| Open Druk | 157 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-TS5.5/TC-S |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS/TC |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 58 @ 34 |
| Veerconstante | 9.0 |