| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243627 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.80mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 18.80mm |
| Kit veer | SPR-H1007BE |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 13.70mm |
| Open Druk | 255 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 24.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 28.00mm |
| Retainer | RET-H55BE-T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 120 @ 35.9 |
| Veerconstante | 13.5 |