| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241754 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.85mm |
| Kit veer | SPR-H1005D |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 14.70mm |
| Open Druk | 226 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.65mm |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1698.00g |
| Verpakking Breedte | 170,00mm |
| Retainer | RET-H70/T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-H/N240 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 100 @ 36.20 |
| Veerconstante | 11.5 |