| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242656 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 18.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.80mm |
| Binnendiameter Buiten | 22.20mm |
| Kit veer | SPR-H100DR |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.00mm |
| Open Druk | 212 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 22.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.20mm |
| Retainer | RET-H1000-BRZ |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1002D-BRZ |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 87 @ 33.5 |
| Veerconstante | 12.5 |