| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241815 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1015 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.20mm |
| Open Druk | 184 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-TS5.5/T1 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS/SUB |
| Druk op zitting | 63 @ 36.10 |
| Veerconstante | 12.1 |