| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243348 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1012 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.10mm |
| Open Druk | 180lbs @10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | REt-TS55-T5 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS-Z20 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 64 @ 35.10 |
| Veerconstante | 9.60 |