| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243844 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.80mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 18.80mm |
| Kit veer | SPR-N370Z-IN ; SPR-N370Z-EX |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 14.00mm |
| Open Druk | 197 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 24.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 28.00mm |
| Retainer | RET-H55BE/T1 ; RET-TS5.5/T1F-BE |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 70 @ 39.40 |
| Veerconstante | 12.7 |
| Klepslot | KPR-5.5/7A-ST |
| Ventielslot Qty | 48 |