| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242247 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1015 |
| Kit Veer Qty | 32 |
| Max. lift | 15.50mm |
| Open Druk | 187 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-TS5.5/T8 |
| Retainer Aant. | 32 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS1015 |
| Stoelzoeker Qty | 32 |
| Druk op zitting | 70 @ 36 |
| Veerconstante | 12.10 |