| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241747 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.85mm |
| Kit veer | SPR-H1002D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.30mm |
| Open Druk | 225 @ 11.80 |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.05mm |
| Retainer | RET-H70/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-H/N240 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 73 @ 34.85 |
| Veerconstante | 10.0 |