| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242972 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 19.30mm |
| Kit veer | SPR-2521-2 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 16.60mm |
| Open Druk | 178 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 19.30mm |
| Buitendiameter Buiten | 26.40mm |
| Retainer | RET-M2521/T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS-SUB4 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 75 @ 41.36 |
| Veerconstante | 10.0 |