| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241772 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.50mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-M1005S |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 12.20mm |
| Open Druk | 207 @ 11.5 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 28.10mm |
| Retainer | RET-M65/T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 92 @ 37.15 |
| Veerconstante | 10.0 |