| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241792 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21.00/17.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 13.00mm |
| Binnendiameter Buiten | 18.00mm |
| Kit veer | SPR-TC25D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.80mm |
| Open Druk | 223 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 18.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 25.00mm |
| Retainer | RET-2500/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 85 @ 34.8 |
| Veerconstante | 12.60 |