| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243843 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 27.30mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 16.30mm |
| Kit veer | SPR-H1003S |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.80mm |
| Open Druk | 176 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 23.70mm |
| Retainer | RET-1003-C |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-1003-CI + SEAT-1003-CE |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 77 @ 40.60 |
| Veerconstante | 9.9 |