| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242217 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.7mmmm |
| Binnendiameter Binnen | 15.60mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Kit veer | SPR-H1019D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 16mmmm |
| Open Druk | 275 @ 12 |
| Buitendiameter Binnen | 21.30mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.00mm |
| Hoogte verpakking | 67,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1484.00g |
| Verpakking Breedte | 168,00mm |
| Retainer | RET-K20A2/T2 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1020DS |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 97 @ 40.4 |
| Veerconstante | 14.8 |