| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242724 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 19.60mm |
| Kit veer | SPR-EC3027S |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 11.60mm |
| Open Druk | 135 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 26.60mm |
| Retainer | RET-TS66/T1-ZC |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS/MA18-I |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 65 @ 33.8 |
| Veerconstante | 7 |