| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242491 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.80mm |
| Binnendiameter Buiten | 22.20mm |
| Kit veer | SPR-H200DR |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.00mm |
| Open Druk | 222 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 22.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.20mm |
| Retainer | RET-K20A2/T2 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 100 @ 33.5 |
| Veerconstante | 12.2 |