| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244963 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.20mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.40mm |
| Binnendiameter Buiten | 17.50mm |
| Kit veer | SPR-TS1012-BE |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 12.80mm |
| Open Druk | 144 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 24.30mm |
| Retainer | RET-TS5.5/T1F-BE |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-DUR1 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 60 @35.50 |
| Veerconstante | 7.7 |