| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243588 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.7mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.5mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.85mm |
| Kit veer | SPR-H1000D |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 15.5mm |
| Open Druk | 189lbs@10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.5mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.65mm |
| Retainer | RET-K20A2/T2-BM |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-BM80 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | |
| Veerconstante | 11.50 |