| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Kit veer | SPR-H1022D |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 16mm |
| Open Druk | 211lbs@10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.00mm |
| Retainer | RET-H70/T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 105@38 |
| Veerconstante | 11.2 |