| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241766 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Kit veer | SPR-H1022D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.60mm |
| Open Druk | 110lbs @ 37.60 |
| Buitendiameter Binnen | 21.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.00mm |
| Hoogte verpakking | 64,00mm |
| Lengte verpakking | 247,00mm |
| Gewicht verpakking | 1206.00g |
| Verpakking Breedte | 324,00mm |
| Retainer | RET-H70/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1002/S14 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 110lb@ 37.60 |
| Veerconstante | 11.2lbs/ |