| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244112 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.90mm |
| Binnendiameter Binnen | EXHAUST |
| Binnendiameter Buiten | 16.50mm |
| Kit veer | SPR-A2416N |
| Kit Veer Qty | 40 |
| Max. lift | 11.00mm |
| Open Druk | 178 @ 10 ; 190 @10 |
| Buitendiameter Binnen | EXHAUST |
| Buitendiameter Buiten | 24.00mm |
| Hoogte verpakking | 62,00mm |
| Lengte verpakking | 250,00mm |
| Gewicht verpakking | 1636.00g |
| Verpakking Breedte | 176,00mm |
| Retainer | RET-A2416-N2 |
| Retainer Aant. | 40 |
| Druk op zitting | 73 @ 37.40 ; 85 @36 |
| Veerconstante | 10.5 |