| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 6.00mm |
| Positie | Intake & Exhaust |
| Type materiaal | Viton |
| GTIN | 01037721244680 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 28,00mm |
| Lengte verpakking | 78,00mm |
| Gewicht verpakking | 70.00g |
| Verpakking Breedte | 100,00mm |