| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Inside Diameter | 6.00mm |
| Position | Intake & Exhaust |
| Material Type | Viton |
| GTIN | 01037721244680 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 28,00mm |
| Package Length | 78,00mm |
| Package Weight | 70.00g |
| Package Width | 100,00mm |