| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 7.00mm |
| Positie | Exhaust |
| Type materiaal | Viton |
| GTIN | 01037721245063 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 79,00mm |
| Gewicht verpakking | 20.00g |
| Verpakking Breedte | 53,00mm |