| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Inside Diameter | 7.00mm |
| Position | Exhaust |
| Material Type | Viton |
| GTIN | 01037721245063 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 15,00mm |
| Package Length | 79,00mm |
| Package Weight | 20.00g |
| Package Width | 53,00mm |