| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Inside Diameter | 6.00mm |
| Material Type | Viton |
| Position | Exhaust |
| GTIN | 01037721244532 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 13,00mm |
| Package Length | 68,00mm |
| Package Weight | 16.00g |
| Package Width | 51,00mm |