| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245964 |
| Lengte | 110.05mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 35.00mm |
| Positie | Intake |
| Diameter steel | 5.47mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 166,00mm |
| Gewicht verpakking | 476.00g |
| Verpakking Breedte | 175,00mm |